خانه / تریدر / ترید کردن در باینانس قسمت اول

ترید کردن در باینانس قسمت اول

تاکنون راجع به ارزهای رمزپایه مقالات متعددی به چاپ رسیده است

در این مقاله هم قرار بر اینست به معرفی کسب و کارهای مدرن بر پایه ارز رمز پایه بپردازیم

تا کنون راههای متعددی در زمینه ارزهای رمز پایه بیان شده ما تصمیم گرفتیم به تفکیک به توضیح آن بپردازیم یکی از روش های تجارت اشتغال در بورس است که با پیدایش ارزهای رمز پایه قابل لمس تر می باشد .

با یکی از دوستان فارکس کار خود که صحبتی داشتم ایشون اذعان داشت علت اینکه کار در فارکس را در بورس اوراق سهامدار سنتی ترجیح میدهد در دسترس بودن سرمایه خود در هر جا و مکان بود که حجم زیادی از عملیات و معامله توسط کارگزار و شبکه بانکی متصل به شما بود و خب میشه گفت ترید کردن در اشل ارزهای رمز پایه یکی از مهره های اصلی را حذف و جایگزین آن را کامپوترهای بصورت شبکه معرفی می کند.

امروزه با ورود ارزهای رمز پایه با بازار معاملات، کارگزارن که نقش اکسچنج را بصورت آنی بازی می کنند و نقش مهمی دارند می بایست کاملا اعتبار سنجی شوند تا خطر اسکم شدن به حداقل برسد.

باینانس یکی از این کسب و کار ها در حوزه تجارت الکترونیک و به عنوان اکسچنجر با الکسای سه رقمی جهانی طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

روش ترید کردن سایت باینانس بسیار راحت است البته بررسی سیگنالها و دانش بورس از اهم ورود به این بازار است .

بنده تقریبا مدتیست با این سایت کار می کنم و در صورتی که تمایل داشتید از لینک عضویت زیر با ریفرال بنده و یا لینک بدون ریفرال بنده ثبت نام کنید.

ادامه دارد …

درباره جلیلیان

اینجانب جلیلیان هستم با توجه به علاقه خود بود به دنیای بدون مرز با اینترنت آشنا شدم که احتمالا دری است به سوی آیندگان. من ، تو ، او اصل پایداری و پیوند جهان . :)

One comment

  1. Great article, i choose to invest in altcoins too!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *